HomesFramesProjectÚvod
Komplexní řešení pro dřevostavby.
Projekce, příprava a výroba komponent.
Bydleni dnes

Výroba dřevostaveb

Výroba jednotlivých komponent pro naše dřevostavby je plně automatizovaná. Při zpracování Vaší zakázky využíváme technologii CAD/CAM, která přenáší data z výrobní dokumentace v počítačích našich projektantů přímo do výrobních strojů. Počítačem řízená výroba dřevostaveb je zárukou kvality od stěnových a střešních komponent až po precizní detaily zabudování oken a dveří.

V technickém zázemí, které odpovídá sériové velkovýrobě, Vám nabízíme individuální zpracování Vaší zakázky.

Výrobní závod v Malé Štáhli u Rýmařova má rozlohu 8800 m2, je vytápěn a chráněn před povětrnostními podmínkami. To nám umožňuje vyrábět po celý rok a Vy můžete stavět v každém ročním období.

Technologická výhoda celoroční výroby nás posouvá o krok před konkurenci, která jednotlivé komponenty moderní dřevostavby montuje přímo na stavbě. Hrubá stavba z komponent může na Vašem pozemku stát již za 4 dny, a to i v zimě nebo deštivém počasí.

Celoroční výstavba je jednou z velkých výhod dřevěných staveb a konstrukcí od Vesper Frames.

Vaše dřevostavby zhotovíme na nejnovějších strojních technologiích předních světových značek – Hundegger a Weinmann.

Máte zakázku, kterou byste chtěli na našich strojích vyrobit? Využijte náš poptávkový formulář!


 

Hundegger K2i

Plně automatizovaný dřevoobráběcí CNC stroj, který s vrcholnou přesností a hospodárností opracovává dřevěné prvky. Díky schopnosti pracovat v pěti osách dokáže precizně obrábět, přeplátovávat a dělat zářezy a spoje všech druhů. Více informací o CNC obrábění na Hundegger K2i


Weinmann

Linka na výrobu a montáž stěnových, stropních a střešních elementů.

Naši partneři

Dřevostavby – online portál